KONST / Litografier / Färglitografi 10605001
*
nr 1060 5001
Niclas G Thalberg
(f. 1964), Sverige
Färglitografi, Niclas G Thalberg, (f. 1964), 5/360, bladets mått: 68x49
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 oktober 2016
kl 18:48:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/10 17:27:25
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Niclas G Thalberg
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Läs mer om Niclas G Thalberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad niclas g thalberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46
*
Niclas G Thalberg
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Läs mer om Niclas G Thalberg
nr 1060 5001
Niclas G Thalberg
(f. 1964), Sverige
Färglitografi, Niclas G Thalberg, (f. 1964), 5/360, bladets mått: 68x49
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Utrop: | 1.200 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 oktober 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/10 17:27:25 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Niclas G Thalberg
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.Läs mer om Niclas G Thalberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad niclas g thalberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01 -
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45 -
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46